Zayıflama İğnesi Nedir? – Tehlikeli mi?

Zayıflama İğnesi Nedir? - Tehlikeli mi?

Zayıflama İğnesi çok yeni bir sistem olmamakla beraber oldukça araştırılan bir sistem olarak öne çıkıyor. Bu işlem genel manasıyla günlük enjeksiyonlar yapılarak uygulanmaktadır. Zayıflama iğnesi fiyatlarını da sizin için yazımızda araştırdık.

Zayıflama İğnesi Nedir? - Tehlikeli mi?

Zayıflama iğnesi nedir?

Bildiğiniz üzere kilo insana bir çok dert açabilmektedir. Çoğumuz kolay zayıflama yöntemleri ararız ama çoğu işe yaramaz. Kilo ayrıca yaşam kalitesini de düşürdüğünden istemediğimiz bir durum olarak öne çıkmaktadır. Bu yöntem düşük kalorisi olan diyet listeleriyle beraber uygulanmaktadır. Bu sistemde kilo kaybının geçici değil kalıcı olması hedeflenmektedir. Öncelikle şunu belirtmek de isterim bu konuda bir çok haber yapılmış ve çoğu olumsuz haberler hatta bu sistemin oldukça tehlikeli olduğu da belirtilmiş. Bu konuda bir kaç videoyu aşağıya ekliyorum.

 

Zayıflama iğnesi Kullananlar

Bu iğne hamilelik döneminde plesentadan alınan hormon olarak bilinmektedir. Öncelikli olarak kullanıldığı alan hamile bayanların doğurduktan sonra kullanananlardır.

Zayıflama iğnesi Faydaları

Bunlar internetten toplanan bilgilerdir ve doğruluğu konusunda bir kanıt bulunmamaktadır.

  • Uyku düzeni verir.
  • Kişinin tokluk hissi yaşaması sağlanır.
  • Kiloların kaslardan verilmesi engeller.
Fiyatı

Zayıflama iğnesi fiyatı kurumlara göre değişiklik göstermektedir ama 350 TL civarı bir fiyata bu işlem uygulanıyor.

Zayıflama iğnesi Zararları

Yukarıda belirttiğim üzere bu konuda farklı bilgiler var ve kesin bir bilgi bulunmuyor. Bu tip ürünleri uygulamadan önce lütfen bir uzmana danışınız ve öyle uygulama yaptırınız. Kilo vereceğim diye kimse sağlığından olmak istemez. Ayrıca bu işlemi yaptırmaya karar verdi iseniz lütfen yaptıracağınız kurumun işinin ehli bir kurum olduğundan emin olunuz ve yukarıda eklediğim videoyu tamamıyla inceleyiniz.

 

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.