XLS Expert Kullananlar ve Yorumlar

XLS Expert Kullananlar ve Yorumlar

XLS Expert kullananlar konulu yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda Xls expert fiyatı ve faydaları gibi konuları işleyeceğiz. Ayrıca ürünün ne işe yaradığını da anlatmaya çalışacağız.

XLS Expert Nedir?

Ürün öncelikle bir ilaç değildir. Bir gıda takviyesidir. Ürünün tedavi edici bir özelliği bulunmamaktadır.  Xls adı altında çıkan bir çok ürün bulunmaktadır ve bunlardan biri olan Xls nutrition  ürününü farklı bir yazımızda anlatmıştık. Ürün Omega firmasına ait bir üründür ve Menşei olarak Almanya’dır. Ürün içeriğinde bulunan lifler sayesinde 3 kata kadar daha etkili kilo vermenizi sağladığını iddia etmektedir.

XLS Expert Kullananlar ve Yorumlar

Ürün herhangi bir renklendirici yada koruyucu içermemektedir.

XLS Expert İçeriği

Litramin, bitkisel kaynaklı lif içerikli ürün.

XLS Expert Kullanım Şekli

Ürünü Günde 3 defa 2 tablet olacak şekilde ana öğününüzden sonra su ile tüketmelisiniz. Belirtilene göre öğün atlansa bile yinede ürünü kullanmanız gerektiği belirtilmiş. Ürünün prospektüsünde bu bilgiden farklı bir bilgi var ise lütfen prospektüsü uygulayınız. Ayrıca ürün 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygun olduğu belirtilmiş. Ürünü kullanırken günde en az 2 litre su içmeniz de önerilmiş.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hamile yada emzirme dönemindeyseniz ürünü kullanmayınız. Ayrıca hasta iseniz ürünü kullanmadan önce mutlaka ve mutlaka bir uzmana danışıp öyle kullanınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Xls Expert Fiyatı

Ürün internet üzerinde 150 TL ile 250 TL arasında bir fiyata satılmaktadır. Ucuz ürünlerin orijinalliği konusunda güvenilen sitelerden alışveriş yapmanız faydanıza olacaktır.

Xls Expert Kullananlar ve Yorumları

Xls expert kullananlar ile alakalı yorum ne yazık ki ürün yeni olduğundan bulunmuyor ama yeni yorumlar eklendiğinde mutlaka sitemize ekleyeceğiz. Ayrıca ürünü kullandıysanız okuyucularımızın da fikir edinmesi adına yorum yapabilirseniz seviniriz.

You May Also Like

About the Author: admin

5 Comments

  1. Yaren Hanım Merhaba;

   Günde 3 defa yemeklerinizden sonra tüketmeniz tavsiye ediliyor. Aynı zamanda bol bol su içmenizi de tavsiye ediyoruz.

 1. Ürünüm hiç bi şekilde etkisi yoktur eczaneden aldim 200 tl ye hiç bi şekilde zayıflama olmadı ve ni etkisi de olmadı resmen kandırıyorlar tüketici haklarına şikayete bulanacağım

  1. Merhabalar Berfin Hanım;

   Ürün ile her türlü şikayetinizi Tüketici Mahkemeleri’nde dile getirebilirsiniz. İsterdeniz öncesinde kaymakamlıklarda bulunan Tüketici Hakem Heyetine de gidebilirsiniz. Tercih sizin olup sizin adınıza üzüldüğümüzü bildirmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.