Venosa Krem – Anti Varis Kremi

Venosa Krem - Anti Varis Kremi

Venosa Krem yine bir isim yanlışlığı ile karşınızdayız. Böyle bir ürün yok ne yazık ki. Ürünün gerçek adı Venoze Krem. Ürün hakkında bende araştırınca niye çıkmıyor bu ürün derken gerçek ismine rastladım 🙂  Venosa Krem Kullananlar, fiyatı diye arattım epey birşey çıkmadı ama inat ettim buldum.

Venosa Krem Nedir?

Neyse gelelim ürün incelemeye. Öncelikle kafama takılan nokta ürünün firması Venoze costemics olarak geçiyor ama firmanın bir sitesi yok ve bu beni işkillendirdi açıkçası. Belki de ben bulamadım ama sizde araştırın isterseniz.

Ürün ilk kullanım itibari ile varis problemlerine karşı etkili olduğunu iddia etmektedir. Kullanılan formül %90 oranında probleminizin yok olduğunu iddia etmektedir.

Venosa Krem - Anti Varis Kremi

Ürün bitkisel olduğu iddia edilmektedir satış sitesinde bir bilgi göremedim.

Siteyi incelediğimde doktor isimlerine çok dikkat ederim 🙂  jesus burgos flores isimli bir doktor var ve resmi koyulmuş ürün ismi ile beraber aratınca birşey çıkmadı bende kendi sitesini buldum.

İlgili doktorumuz ortopedist ve kemik eğriliği ile alakalı çalışmaları olduğunu gördüm.

Ayrıca sitenin altındaki yorumlarda açıkçası beni tatmin etmedi gerçeklik bakımından.

Ürün Fiyatı

Ürün fiyatı 46 TL olarak görülmektedir.

 

Bu tür ürünleri almadan önce lütfen iyice araştırınız ve öyle alınız. Mümkünse almadan önce bir uzmana danışınız. Youtube da bir tanıtım videosu var ama ben koymak istemedim buraya izlemek isterseniz oradan izleyebilirsiniz.

 

Sağlıcakla Kalın.

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.