Squalene Krem Kullananlar- Nedir?

Squalene Krem Kullananlar- Nedir?

Squalene Krem Kullananlar- Nedir? konulu yazımıza hoş geldiniz. Ürün benim daha önce yazımda bahsettiğim köpek balığı karaciğeri kremi ile üretildiği bahsedilmiştir. Buradan linke ulaşabilirsiniz. Ben o yazımda başka bir firmanın ürünü hakkında bilgi vermiştim. Burada Q-clinlc Squalene Krem ürünü hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Squalene Krem Nedir?

Ürün yaşlanma karşıtı köpek balığı yağı kremi olarak tanıtılmış. Cilt problemlerinde etkili olduğu belirtilmiş. Bu konulara aşağıda ayrıntılı olarak değineceğiz.

Nedir Bu Squalene?

Burada bir youtuber bir arkadaşımız çok güzel açıklamış türkçe olarak.Aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Squalene Krem Faydaları Nelerdir?

 • Cilt problemlerine karşı etkilidir.
 • Sivilce problemlerine karşı etkilidir.
 • Göz altında ouşan morluklar için etkilidir.
 • Sedef için etkilidir.
 • Yaşlanmayı önlemede etkilidir.

Belirtmek isterim ki bunların hepsi firmanın iddialarıdır.

Squalene Krem Kullananlar- Nedir?

Ürün Sağlık Bakanlığı Onaylı mı?

Firmanın sitesini çok inceledim ama böyle bir bilgiye ulaşamadım. Aslında şu da var. Ürünün firması Q-Clinic Costemics olarak geçiyor ama İnternet üzerinden böyle bir kozmetik firması bulamadım. Qclinic isimli bir firma var ama içeriği kozmetik olarak görünmüyor. Q-clinic’e ait ürünler var ama ben anlamadım açıkçası.

Yan Etkileri

Bu konuyla alakalı da bir bilgi bulunmuyor ne yazık ki.

Squalene Krem Fiyatı

 • 1 kutu krem 79 TL + 10 TL Kargo Ücreti
 • 2 kutu krem 139 TL ve ücretsiz kargo
 • 4 kutu krem 239 TL ve ücretsiz kargo
 • 6 kutu krem 299 TL ve ücretsiz kargo

olarak fiyatlandırması yapılmış ama bu lansman fiyatı olarak belirtilmiş. Birde ürünün sitesine girince bu fiyat son 15 dakika diyor ama siteyi yenileyince bu süre ne hikmetse gene 15 dakika oluyor 🙂

Squalene Krem Kullananlar

Ürün yeni bir krem ve ne yazık ki konuyla alakalı bir bilgi yok ama şu var bir türk ünlünün karaciğer kremi kullanarak güzelleştiği ile alakalı bir gazetede konu yapılmıştı. Ben bunu okumuştum. Tabi kullandığı krem bu kremi mi bu konuda bir bilgi yok ne yazık ki. Firmanın sitesinde kullanıcı yorumları olarak belirtilmiş ama bunlar bana gerçekçi gelmediği için bir bu yorumları paylaşmıyorum.

Ürünü kullandıysanız yada satın alma niyetiniz varsa kullandıktan sonra yorumlarınızı belirtirseniz herkes bu konuda fikir sahibi olabilir.

 

You May Also Like

About the Author: admin

4 Comments

 1. 15 gündür kullanıyorum çok ileri derecede bir değişim yok. herkesin yok öyle yok böyle dediği kadar etkili değil.

 2. Merhaba ben de kullanıyorum pek bir şey değişmedı ama cıldımı bıraz gerıyo sankı yanı kaz ayakları dedikleri cızgıler azalıyor ama lekeleri yok etmedıgını dusunuyorum

 3. Qlinic yabancı ama ünlü bir marka. Kozmetik amaçlı çeşitli kremleri var yalnız çok pahalı ürünler. Herhangi bir kremin fiyatı en az 60 veya 80 Euro dan başlayabiliyor. Qlinic adı altında Türkiye de yapılan kremler merdiven altıdır. Sakın inanmayın. Ben yurt dışında yaşadım yıllardır. Ordan biliyorum. Çok iyi bir marka ve fiyatı yüksek. 69 tl 10 Euro ediyor mümkün değil!!!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.