Sandal Ağacı Şampuanı Nedir? – Kokusu Nasıl?

Sandal Ağacı Şampuanı Nedir? - Kokusu Nasıl?

Sandal Ağacı Şampuanı konulu yazımıza hoş geldiniz. Sandal ağacı içeren içeren bir çok ürün var bunlara örnek vermek gerekirse sandal ağacı parfümü veya sandal ağacı kokusu gibi bir çok ürün üretilmiş. Ama biz yazımızda şampuana odaklanacağız.

Bu ağaçtan bizim evin bahçesinde var ve meyvesi eylül aylarında oluşmaktadır. Meyvesi ham iken sarı ve serttir. Olgunlaştığında kırmızı renge döner. Meyvesi o kadar tatlıdır ki kendinizi durdurmazsanız tüm ağacı yiyebilirsiniz. 🙂

Sandal Ağacı Şampuanı

Sandal Ağacı Nedir?

Sandal Ağacı genel olarak Hindistan’da yetişmektedir ve sakinleştirici özellikli ve müthiş bir kokuya sahip bir ağaçtır. Ayrıca bu koku oldukça kalıcı bir kokudur. Bu nedenle bir çok parfümü ve tütsüsü üretilmiştir.

Sandal Ağacı Şampuanı Faydaları

Ürün içeriğinde bulunan sebum düzenleyici sayesinde yağlı saçlı kişiler için oldukça ideal bir üründür. Ürün kepek önleyici bir yapıya sahiptir , nemlendirme ve hidrasyon özelliklidir. Saçlarınızdan yeniden canlandırma  özelliği bulunmaktadır.

Sandal Ağacı Şampuanı Nedir? - Kokusu Nasıl?

İçeriği

  • Cystein
  • Methionine
  • katran
  • ısırgan otu eksratı
  • sandal ağacı ekstratı
  • Provitamin B5
  • vitamin B komplex
  • Gingseng
  • Nemlendirici Faktörler

Nasıl Kullanılır?

Ürünü saçınıza uygulayınız ve 3 ila 5 dakika arasında saçınızda kalmasına özen gösteriniz. Daha sonra iyice durulayınız. Ürün haricen kullanım içindir.

Sandal Ağacı Şampuanı Fiyatı

Ürünü ülkemizde tek bir yerde bulabiliyorsunuz ama orada da fiyatı yok ne yazık ki.  Ama yurt dışında 12.80 euro civarı bir fiyata satılmaktadır. Bu da şuan ki kur ile ortalama 68 TL civarı bir fiyat etmektedir. Başka markalara ait ürünler 6 dolara dahi bulunabilmektedir.

Sandal Ağacı Şampuanı Kullananlar

Arkadaşlar bu ürün için çok fazla bir yorum yok ama gene olarak oylanmış. Oylama sonuçlarına göre bakarsak ürün iyi puanlar almış. Yine farklı bir sandal ağacı şampuanı oda iyi bir puan almış.

You May Also Like

About the Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.