Rhino Correct Burun Aparatı

Rhino Correct Burun Aparatı

Rhino Correct Burun Aparatı , bu üründe bence bir numara var ama bilemedim. Ürünün sitesine girdiğimde bir japon harikası olarak belirtilen ürün çok iddialı cümleler kurmuş bunlara örnek vermek gerekirse

 • Burnunuzu kaldırır.
 • Burun boyunu kısaltır

gibi bir çok cümle kurulmuş.

Araştırmacı özelliğim siteyi incelememi söyledi ve ayrıntılı incelemeye çalıştım. Öncelikle

 • Prof Dr. Oleg Karpov A. diye birisinin yorumları yazılmış. İnternette araştırınca böyle bir insanı bulamadım. Bu adamın prof olana kadar hiç mi ingilizce makalesi yok. Burada bende bir güvensizlik oluştu. Ama gözümden kaçmış olabilir tabi.
 • Bir websitesinin 2017 Awards ‘ını aldık yazmışlar ama sitenin 2017 awards’ını incelediğimde ben göremedim firmayı yada ürünü.
 • Klinik testlerden geçirildi benzeri birşey yazmışlar ama kim yaptı klinik testleri nerede yapıldı hiçbir bilgi yok.

Ürün için diş teli mantığında çalışmaktadır diye yazılmış ve düzenli olarak 1 aylık 20 dakika kullanımda etkisini göstereceğini yazmışlar.

Birde şunu takip etmek lazım ürünü kullanan yorumları var ve ne zaman yorum yaptıklarının saati var. Bu saat hiç ilerlemiyor ise yine bir inandırıcı olmayan durum var gibime geliyor.

Edit: Ürüne yorum zamanları hiç ilerlemiyor.

Rhino Correct Burun Aparatı

Rhino Correct Ürününün Fiyatı

49TL +10 TL Kargo ücreti diye belirtilmiş.

Ben ürünü kötülemiyorum belkide tüm dediklerini yapıyordur ama ben gözlemlediklerimi yazmakla mükellefim. İddia etmiyorum ki tüm yazdıklarım kesinlikle doğrudur. Hepimiz insanız ve gözümüzden kaçan şeyler tabi ki olabilir. Ama yine de bu tür ürünleri almadan önce iyice araştırın ve öyle satın alın.

 

Sitemizde tanıtımı yapılan tüm ürünler bilgilendirme amaçlı olmaktadır. Ürünleri kullanmak veya satın almak kullanıcı insiyatifinde ki bir olaydır. Sitemiz hiçbir ürünü alın yada almayın şeklinde yorum yapmaz.

Sitemizin vizyonu hakkında başlıkta ki linke tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.  Hemen yukarıda sitemizin isminin yazdığı yerde.

 

You May Also Like

About the Author: admin

5 Comments

 1. Bence almayın.!!! Normalde bu tarz ürünleri almam fakat belki dedim. Burnuma tam oturmadı bile.cok kötü bir buruna sahip değilim.fakat hafif kemik var. Aparat burnuma oturmadı. Kesinlikle almayın.
  Ben bu yorumu yaptim muhtemelen yayınlamazlar

  1. Merhaba Kübra Hanım;
   Yorumunuz için teşekkürler. Ahlak sınırlarını aşmadığı sürece tüm yorumları yayınlamak birincil görevimizdir.
   Saygılarımızla

 2. Kübrü hanım ne zaman aldınız ve ne kadar süre kullandnız ben sipariş ettim ama alıp almamak da kararsızım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.