Pureganic Sabun Nedir? – Kojik Asitli Sabun

Pureganic Sabun Nedir? - Kojik Asitli Sabun

Pureganic Sabun , kojik asit yazımızda kojik asitin faydalarını ve kullanım amacını açıklamıştık. Bu yazımızda ise bu ürünü ve faydalarını açıklayacağız. Ürün yazımızda okuduysanız cilt beyazlatma üzerine imal edilmiştir.

Faydaları

Cildinizdeki koyu renkte oluşmuş olan lekeleri gidermektedir.

Cildinizin renginin koyulaşmasını önlemektedir.

Vücudunuzda oluşmuş olan çatlak ve benzeri izleri yok etmede etkilidir.

Pureganic Sabun Nedir? - Kojik Asitli Sabun

Ürün İçeriği

Kojik Asit

Papaya

Glutatyon

Kullanımı

Cildimizi öncelikle güzelce yıkıyoruz ve temizliyoruz ama kurulamıyoruz. Daha sonra ürünü ıslak cildimize ortalama 3 ila 5 dakika arası masaj yaparak kullanıyoruz ve daha sonra güzelce duruluyoruz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kojik asit, ismi üzerinde asitli bir ürün olduğundan hassas ciltlere uygulanacaksa gece uygulanması tavsiye edilmektedir. Gündüz uygulanacak ise de direk olarak güneşe çıkmamanız tavsiye edilmektedir. Ayrıca gözünüze temas ettirmemeniz faydanıza olacaktır.

Şöyle bir durumda var. Benim ilettiğim bilgiler direk kojik asit sabunu için olan bilgilerdir ve bu ürün daha çok karışım olduğundan etkileri aza indirgenmiş olabilir ama yinede dikkatli olmakta fayda var.

Fiyatı

Ürün KDV hariç 25 TL  olarak satılmaktadır.

Kullananlar

Ürün yeni çıktığı için ne yazık ki ürün yorumu bulunmuyor.

Bu ve benzeri ürünler hassas ciltler yada ürün içerisinde ki herhangi bir maddeye alerjisi bulunanlar için yarardan çok zarar getirebilir. Bu ürünleri kullanmadan lütfen bir uzmana yada doktora danışınız ve ürünü öyle kullanınız.

Güzel ciltli kalın 🙂

Sitemiz sadece ve sadece ürünler yada malzemeler  hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Ürünleri kullanmak veya satın almak kullanıcı inisiyatifindedir. Tanıttığımız ürünlerle site olarak hiç bir bağlantımız bulunmamaktadır. Ayrıca bilgi için site bilgilendirme yazımızı okuyabilirsiniz. Site hiç bir ürünün alınmasını desteklemez.

Kojik Asit Sabunu

You May Also Like

About the Author: admin

6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.