Pharmalondon Göğüs Büyütücü kullananlar

Pharmalondon kullananlar konulu yazımıza hoş geldiniz. Ürünün ismi aslında LondonPharma sanırım birisi tanıtım yaparken öyle tanıttı. Ürünün incelemesini sitesi üzerinden yaptım ve bu sitede bulunan bilgilere dayanarak yorumlarımı paylaşacağım.

Pharma london Nedir?

Ürünün sitesinde Dolgun ve Disk Göğüsler Artık hayal değil demişler. Ana reklam olarak bu geçiyor.  Zaten ürün göğüs serumu olarak geçiyor.

Pharmalondon Faydaları

 • Bu bilgiler ürünün sitesinden alınmıştır. Gerçekliği konusunda bir yorum bulunmamaktadır.
 • Göğüslerinizi toparlar
 • Göğüsleri dikleştirir.
 • Dolgunlaştırır.
 • Cildinizi gençleştirir.
 • Göğüs ölçülerinizde gözle görülür ve büyüme olur.

Pharmalondon Sağlık Bakanlığı Onaylı mı?

Bu konuda ürünün sitesinde bir bilgi bulunmuyor.

Pharmalondon Nasıl Kullanılır?

Yine ürünün sitesinde sabah akşam serum kullanımı yoğun kullanım için olduğu belirtilmiş ama kimin niye yoğun kullanım yapacağı belirtilmemiş.

Ürün Şikayeti Var mı?

Ürünle alakalı birkaç şikayet bulunuyor. Bunları linke tıklayarak görebilirsiniz.

Pharmalondon Fiyatı

 • 10 lu 1 paket ürün 59 TL + Kargo Ücreti
 • 20 li 2 paket ürün 99 ve Ücretsiz Kargo
 • 30 lu 3 lü pkaet 139 TL ve Ücretsiz Kargo
 • 40 lı 4 lü paket 169 TL ve Ücretsiz Kargo

Pharmalondon Kullananlar

Bu konuda belirtmek isterim ki ürün beni pek tatmin etmedi neden derseniz. İçeriği hakkında bir bilgi yok. Bu önemli bir durum çünkü içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerjiniz var ise bunu bilemiyorsunuz. Ayrıca yan etki için testler yapılmış ama bu konuda bir bilgi verilmemiş yine.

Ürün ile alakalı çok fazla kullanan var mı sorusu var ama kullanan yorumları oldukça az. Alıp almamak tamamen sizin insiyatifinizdedir. Aldıktan sonra mutlaka ürünü prospektüsünü inceleyiniz ve öyle kullanmanızı tavsiye ederim.

You May Also Like

About the Author: admin

4 Comments

 1. Ben pharmalondondan kullandım, hatta 2 aylık kullanım aldm ama yeterli boyuta geldiği için daha fazla kullanma gereği duymadım elimde daha açılmamş 2 kutu var normalde kutusu 60 tl isteyen olursa 2 kutusu nu 90 veririm

  1. Göğüs ten göğüs e değişiyor,çok küçük goguslerde daha geç etki yapıyor,toparlanması falan,ama baya gidiyor zaten, bir kutuda 10 sise var,günde bir kere 6 damla falan kullanıyorsunu,yani o küçük bir sise bile rahat bir hafta 10 gün yetiyor,yani 2 kutu,yani bir ayda fazla kullansan bile 5_6 sise anca gidiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.