Perfectea Çayı Nedir- Zayıflama Çayı

Perfectea Çayı Nedir- Zayıflama Çayı

Perfectea Çayı , yine bir zayıflama çayı ile karşınızdayız. Bu üründe diğer çaylar gibi zayıflama vaad etmektedir.  Ürün sitesinde ayrıntılı olarak günlük yaşamımız nedeniyle kilo aldığımızı belirtmişler.  Uzanca bir açıklama olmuş.

Faydaları Nelerdir?

  • Zayıflamaya yardımcıdır.
  • Beslenmemizi düzenler.
  • Enerji verir.
  • Su içme isteğinizi arttırır.
  • Adet düzenler.
  • Uykuyu düzenleme de etkilidir.
  • Metobolizmanızı hızlandırır.
  • Bağırsakları düzenler.
  • Şeker ve Kolestrolü düzenlemede etkilidir.

Perfectea Çayı Nedir- Zayıflama Çayı

Bunların hepsi firmanın iddiaları.

İçeriği

Ürünün sitesinde içeriği ile alakalı bir bilgi bulunmuyor ve bu bana pek güven vermede aslında. Bitki ekstrelleri içeren karışık bitki çayı olarak içerik bildirim yapılmış ama belki ürünün içerisindeki bir maddeye kullananın alerjisi var. Ürün içindeki maddeleri açıklamayarak risk almanın nasıl bir mantığı var ben anlamıyorum. Şöyle birşeyde var. Ürünün arkasında sanırım ürün içeriği açıklanmış ama sitede neden açıklanmamış anlamıyorum.

Ürünle alakalı Ekstrakt  olduğu bilgisini her yere yazmışlar ama bana çok güvenli gelmediği için açıklama yapmayacağım.

Sağlık Bakanlığı Onaylı mı?

Ürünün sitesinde sağlık bakanlığı onaylıdır gibi bir ibare bulunmuyor.  Belik gözümden kaçmış olabilir sizinde incelemenizde yarar görüyorum.

Fiyatı

Ürünün sitesinde satın al dediğinizde isim, soy isim ve telefon bilgisi isteniyor. Aramadım ama 🙂 geri arıyorlardır. Ürün fiyatı ile alakalı da bilgi verilmemiş sitesinde. Lakin ürün sayfası dışında incelediğimde bir facebook sayfasında ürün fiyatı 109 TL olarak belirtilmiş.

Kullananlar

Ürünün sitesinde kullananlar ile alakalı bir bilgi yok ama facebook reklam sayfasında ürün hakkında epeyce zayıflayan insan resimlerini yan yana koymuşlar. Burada da şöyle bir durum var bu insanlar gerçekten bu ürünleri kullanarak mı zayıfladı o konuda bir bilgi verilmemiş. Yine bana güvenli gelmedi.

Şahsi fikrim bu tip ürünlerden haberlerde çok fazla problem yaşayan insan görüyoruz ve ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gerekir. Ben demiyorum ki bu ürün kötü. Öyle bir fikir vermek istemiyorum ama kullanırken dikkat etmek ve iyi araştırmak gerektiğine inanıyorum.

Sağlıklı Zayıflamanız Dileğiyle

Sitemiz sadece ve sadece ürünler yada malzemeler hakkında bilgilendirme amaçlı yazılar yazmaktadır. Ürünleri kullanmak veya satın almak tamamen okuyucu kanaatinde gelişen bir durumdur. Tanıttığımız ürünlerle site olarak hiç bir bağlantımız bulunmamaktadır. Sadece bilgi amaçlı yazılar yazılmaktadır. Site hiç bir ürünün alınmasını desteklemez.

 

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.