No Fleck Krem Nedir? – Nofleck Leke Kremi

No Fleck Krem Nedir? - Nofleck Leke Kremi

No Fleck Krem Nedir? – Nofleck Leke Kremi konulu yazımıza hoş geldiniz. Yine popüler bir ürün yine ilk biz yayınlıyoruz tabi ki. Ürünün isminin türkçesi lekeye hayır olarak çevirebiliriz. Nofleck krem çil, leke ve sivilce kremi olarak tanıtılmış web sitelerinde. Yazımızda No fleck krem kullananlar ve No fleck krem fiyatı gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz.

No Fleck Krem Ne işe Yarar?

Ürün yukarıda kısaca bahsettiğimiz üzere çil, leke ve sivilce kremi olarak tanıtımı yapılmış ama ismiyle çok bağdaşmıyor. Bir leke kremi sivilcelerde ne işe yarasın diyor insan ama içeriğindeki bir maddeden kaynaklanıyor olabilir?

No Fleck Krem Nedir? - Nofleck Leke Kremi

İçeriği

 • Dut Özütü
 • Sabiwhite
 • buriti oil
 • C vitamini

Bu bilgiler firmanın sitesinden alınmıştır.

Ürün Sağlık Bakanlığı Onaylı mı?

Çoğu ürün gibi bu üründe de ne yazık ki böyle bir bilgi bulunmuyor. Yurt dışı sitelerinden de araştırdım ama böyle bir bilgiye ulaşamadım. Aslına bakarsanız ürünün ismini yurt dışı sitelerinde de çok arattım ama ürünle alakalı bir bilgiye ne yazık ki yine ulaşamadım. Ürünün menşeisi belirtilmediği için belki Türk bir üründür ve o yüzden yurt dışı sitelerde olmayabilir ama bu tabi ki yorum.

No Fleck Krem Satın Almak İsterseniz?

Ürünü satın almak isterseniz sadece web sitelerinden satış yapıyorlar ve aktarlarda ve eczanelerde bulunmuyormuş. Sadece internet üzerinde satılıyor. Ayrıca sadece kapıda ödeme seçeneği mevcut. Bu da garip :S

Nasıl Kullanılır?

Önce kullanacağımız bölgeyi güzelce temizliyoruz. Daha sonra ürünü avucunuza yeterli miktarda aldıktan sonra masaj yaparak kullanmak istediğiniz bölgeye yediriyorsunuz.  Burada dikkat edilmesi gereken nokta uyumadan önce sürmeniz gerektiği belirtilmiş. Ayrıca ürün hem erkek hemde bayanlar için uygunmuş. Bir kutu ürün 1 aylık kullanım için yeterli gösterilmiş.

Yan Etkiler

Ürün için herhangi bir bulgu veya yan etki görülmemiştir yazılmış ama bu testler nerede yapılmış kim yapmış yine bir bilgi bulunmuyor konu hakkında.

No Fleck Krem Fiyatı

 • 1 Kutu ürün 59 TL + 10 TL Kargo Ücreti
 • 2 Kutu ürün 109 TL + 10 TL Kargo Ücreti
 • 3 Kutu ürün 149 TL ve Ücretsiz Kargo
 • 4 Kutu ürün 179 TL ve Ücretsiz Kargo

olarak sitelerinde satış ücreti belirlenmiş.

No Fleck Krem Kullananlar

Ürün yeni çıktığı için sanırım bu konuda bir bilgi yok. Ayrıca sitelerinde kullananlar bölümü yapılmış ama burada bir bilgi bulunmuyor. En azından yalan bilgi girmemişler buda güzel bir şey.

Ben açıkçası bu ürün için iyi yada kötü bir yorum yapamıyorum ama siz değerli okuyucularımızdan kullanan var ise sitemize yorumlarını bekleriz.

Esen Kalın.

 

You May Also Like

About the Author: admin

6 Comments

 1. Yazılan yorumlarda hiç olumsuz bişey yok. O yorumlar da uydurma olabilir sonuçta. Bu kadar kısa zamanda bukadar etki pek inandırıcı gelmeci bana. Beklemedeyim

 2. Bu ürünü kullananlar yada alan arkadaşlar iyi yada kötü yorumlarını yaparsa çok memnun oluruz alan çok arkadaş var ama hiç olumsuz mesaj yok lütfen alan arkadaşlar mesaj yazmayı ihmal etmeyelim herkese teşekkürler.

 3. MERHABA ÜRÜN DAHA BUGÜN ELİME ULAŞTI GÜNLERCE ARAŞTIRDIM BU ÜRÜNÜ BUGÜN İTİBARİ İLE BAŞLADIM 21 GÜN DÜZENLİ KULLANIM YAZIYORDU UMUT EDİYORUM Kİ BURAYA GÜZEL YORUMLAR YAZABİLİRİM.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.