NicoTabs Tablet – Nico Tabs Tablet Gerçek mi?

NicoTabs Tablet - Nico Tabs Tablet Gerçek mi?

NicoTabs Tablet yazımıza hoşgeldiniz. Ürün sigara bıraktırmak için üretildiği iddia edilmiş bir ürün ve herzaman ki gibi ürünün sitesini inceleyeceğiz ayrıca NicoTabs kullananlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

NicoTabs Tablet Gerçek mi?

Öncelikle ürünü yurtdışı sitelerinde arattım ve ürün hakkında bir bilgiye ne yazık ki ulaşamadım ve bu bende bir olumsuz düşünce yarattı. Ürünün tam ismi olan ‘nicotabs effervescent electrolyte tablets’ şeklinde google amcamızda aratınca hiçbir bilgi çıkmıyor. Tabi bu da bende bir olmsuz düşünce yarattı.

NicoTabs Tablet - Nico Tabs Tablet Gerçek mi?

Yan Etkileri

Ürün hakkında şimdiye kadar bilinen bir yan etkisi olmaması dikkat çekmektedir yazılmış lakin iyi hoşda bu testler yapıldı mı yapıldı ise kim yaptı bunları açıklamak bence çok mantıklı olurdu hemde insanlarda bir güven duygusu yaratırdı.

Ürünün sitesinde sigaranın kötü yanları ile alakalı güzel bir yazı yazmışlar bunu beğendim.

Sipariş

Ürünün üstünde hep yabancı dil bilgiler yazmakta yani ürün yurt dışından ithal gibi görünüyor ama yurtdışına satış yapıyor site bu da bana oldukça ilginç geldi.

Site Güvenliği

Ürün sitesinde 256 bit secure denmiş ama sitenin sertifikası öyle demiyor. Siteye girince https yönlensede güvenlik problemleri bulunuyor.

Satış Politikası

Site en azından bazı diğer siteler gibi online alışveriş yapabilirsiniz diyip sonra bu fonksiyonu kullandırmıyor değil. Böyle bir vaadde bulunmamışlar ve direk siteden adres bilgilerinizi yazarak kapıda ödeme seçeneği sunmuşlar.

İçeriği

çarkıfelek çiçeği

zencefil

meyan kökü

hint dutu

bulunduğu bilgisi var ama ürünün içeriği ile alakalı bir prospektüs göremediğimden bu konu ile alakalı bir eminliğimiz yok.

 

Çok fazla içerik bilgisine ulaşamadığım ürünler ile alakalı fiyat yada yorum bilgisi paylaşıp sizleri yanlış bilgilendirmek istemiyorum. Sizlere tek önerim bu tip ilaçları kullanmadan önce bir uzmana danışınız ve ürünün orijinalliği hakkında ayrıntılı bilgi alınız.

Birde whatsapp ile bilgilendirme nedir yahu. Güzel bir online chat box koyun site güzel görünsün.

Sitemiz ürünler hakkında sadece bilgilendirme yazıları yazmaktadır. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için sitemizin bilgilendirme yazısını okuyabilrisiniz.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

Bir sonraki bilgilendirme yazımızda görüşmek üzere.

 

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.