Nevita hindistan cevizi yağı Nedir? – Ne İşe Yarar?

Nevita hindistan cevizi yağı , Hindistan cevizi bildiğiniz üzere dünyanın en besleyici yiyeceklerinden biridir. Surivorda yarışanlar az hindistan cevizi yemedi. Hatta ülkenin bir yılda tükettiği hindistan cevizini bir survivor döneminde tükettiler sanırım 🙂

Hinsitan cevizi yağını Doğal cilt nemlendirici, göz makyaj temizleyici olarak kullanabilirsiniz.

Ürün hakkında anlamadığım bir bilgi var. Ürünün sitesinde görsel farklı ve internette satılan ürünün görseli farklı görünüyor. İki ürününde resmini ekliyorum.

Nevita hindistan cevizi yağı Nedir? - Ne İşe Yarar?

 

İkisi aynı ürün mü yoksa biri sahte mi hiçbir fikrim yok .Aslında firmanın sitesinde soldaki görsel var ve sağdaki ürün ile alakalı bir bilgi yok. Sitelerine ekleme dilerse bir yorum yapamayacağım.

Ürünün sitesindeki soldaki ürün için Cildi ve saçı beslemeye yardımcı olur bilgisi verilmiş.

 

Ben bu ürünü anlamadım açıkçası..

Ayrıntı Bilgi

Genel bilgi olarak veriyorum bu ürünü bu amaçla kullanmayınız Hindistan cevizi yağı tereyağı ve diğer bitkisel yağlar için bir alternatif olarak kullanılabilir. Hindistan Cevizi yağı bulunduğu ortamın sıcaklığına göre soğutucu sıcaklıklarda katı, normal sıcaklıklarda sıvı olmaktadır.

Sağlıcakla kalın

 

Sitemizde yazılmakta olan yazılar bilgilendirme amaçlı yazılmaktadır. Sitemizin hiç bir firma ile bağlantısı bulunmamaktadır.  Ürünleri satın almak ve kullanmak tamamen kullanıcı inisiyatifinde ki bir olaydır.

Bilgilendirme yazımızı okuyabilirsiniz.

You May Also Like

About the Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.