Memethol Basur Kremi Gerçekten Var mı?

Memethol Basur Kremi Gerçekten Var mı?

Memethol Basur Kremi yine meşhur olmuş internet üzerinde yürümüş gidiyor. Lakin şuanda böyle bir ilaç yok Memethol Sprey ürünü bulunmaktadır. Memethol Basur Kremi fiyatı yada Memethol Basur Kremi Kullanalar ile alakalı da bununla eş değer olarak ürün olmadığından öyle bir fiyat yok.

Memethol Basur Kremi Gerçekten Var mı?

Memethol Sprey hacettepe üniversite tarafından üretilmiş bir üründür ve ürünün genel özeliliği basur ağrısının yada acısının azaltılmasına yönelik bir üründür.

Memethol Basur Kremi Gerçekten Var mı?

Kullanımı

Ürünü problem yaşadığınız alana günde bir defa 7 ila 8 damla olacak şekilde püskürtünüz. Ürünü uyguladıktan sonra kurumasını bekleyiniz ve daha sonra giyinebilirsiniz.

Ürünü kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız.

 

Anlattığımız üzere böyle bir krem yok ama spreyi var.

 

Sağlıcakla Kalın

You May Also Like

About the Author: admin

2 Comments

  1. Bu Nasıl başlık la, Memethol Gerçekten Var mı, yok ****** ******* ürünün kapağını yapmış üretici, içi yok. *** ya üretici sadece dışını yapmış. olum sen ******** lan. biraz dügün başlık yaz. krem var mı, yok halüsilayon görüyo herkes aslında yok. **** ***** ******.

    1. Öncelikle sitenin komple yediğini alıp yorumunuzu filtreledim. ip’nizde sistemde kayıtlı. Ettiğiniz tüm küfürleri size iade ediyorum. Artı okumanızda mı yok ne yazıyor yukarıda sprey. Bu ürünün kremi falan yok. Madem bu kadar klavye delikanlısnız. Bu yorumun altına numaranızı mesaj atın. Görüşelim. Bu arada Gelecek hafta hakkınızda da suç duyurusunda bulunacağım. O küfürler için ödeyeceğiniz paraları da hayır kurumuna bağışlayacağım.

      Mahkemede görüşmek üzere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.