Kruidvat Silver Şampuan ile Saçlara Gümüş Rengi

Kruidvat Silver Şampuan ile Saçlara Gümüş Rengi

Kruidvat Silver Şampuan , Ürün Hollanda menşeyi olan bir üründür. Watsons’da bulunmaktadır. Ürünün genel özelliklerini karşıladığı ve Kruidvat Silver Şampuan kullananlar genel olarak memnun görünüyor. Ayrıca ürün benzeri ürünlere göre oldukça ucuz. Bu ürün saçınıza güzel, doğal bir gümüş parlaklığı verir.

Bu şampuan beyaz, gri ve açık sarışın saçlar için uygundur ve rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ürün ilk kullanım sonrası saçlarınızı sertleştireceği yorumlarda belirtilmiş.

Kullanımı

Ürünü saçımıza uyguluyoruz ve 5 dakika saçımızda bekletiyoruz daha sonra saçımızı duruluyoruz. Ürün saçınızı sertleştireceğinden dolayı diğer ürünlerle dönüşümlü olarak kullanmanız faydanıza olacaktır.

Üründen güzel bir sonuç alabilmek için en az 15-20 kullanım önerilmiş.

Kruidvat Silver Şampuan ile Saçlara Gümüş Rengi

İçeriği

Ne yazık ki ürün içeriği ile alakalı bir bilgiye ulaşamadım.

Fiyatı

12TL civarı fiyatla satılmaktadır.

Kruidvat Silver Şampuan Kullananlar

Ürün ülkemizde pek rağbet görmediği için fazla yorum bulunmuyor ama yukarıda belirttiğim üzere saçı sertleştirdiği açıkça yazılmış.

Silver Kalın 🙂

Sitemiz hiç bir ürünü alın yada almayın demez. Ürünü satın almak kullanıcı insiyatifindedir. Ürünün bilgileri zamanla eskimiş olabilir. Güncellememiz konusunda uyarılarınızı dikkate alırız. Sitemizde yapacağınız yorumlar ahlak sınırlarını aşmadığı sürece olumlu yada olumsuz yayınlanmaktadır.  Sitemizin hiçbir firma ile bağlantısı bulunmamaktadır. Güncel fiyatları oldukça takip etmeye çalışıyoruz. Ürünün kullanımı hakkında prospektüsünde farklı bir kullanım yazıyor ise lütfen prospektüsü uygulayınız.

 	

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.