Swipe Up Nedir? – Instagram swipe up Nasıl Yapılır?

Swipe Up Nedir? - Instagram swipe up Nasıl Yapılır?

Swipe Up Nedir? – Instagram swipe up Nasıl Yapılır? içerikli yazımıza hoş geldiniz. Bu konuyu ben merak ediyordum ve sizlere araştırıp bilgi vermek istedim lakin bu konuda üzücü haberlerimde var. Bunları aşağıda açıklayacağım. İnstagram yukarı kaydırma da diyebiliriz.

Swipe Up Nedir? - Instagram swipe up Nasıl Yapılır?

Swipe Up Nedir?

Öncelikle bunu öğrenelim. Swipe up türkçe manası aslında yukarı kaydırma demek ve instagram üzerinde bir çok ünlü kişi bu şekilde reklam yapıyor. Neden sadece ünlü dediğime birazdan geleceğiz.

Instagram swipe up Nasıl Yapılır?

Yazılı anlatmaktansa görsel ile görmeniz olayı daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır ama videoyu izledikten sonra aşağıda yazının devamını okumanızı tavsiye ederim. Videoyu izledikten sonra dediklerimi daha iyi anlayacaksınız.

Bu işaret sizde Çıkmadı mı?

Videoda belirtilen işaret sizde de çıkmadı mı? O zaman sizlere üzücü haberi vereyim instagram swipe up olayını onaylanmış hesaplar yani isminin yanında mavi tik olanlar için veriyor. Birde onaylanmış kullanıcı olsanız bile en az 10 bin takipçinizin olması gerekiyor 🙁 Ayrıca normal bir hesapta yine bu olay çıkmıyor ve kurumsal hesabınızın olması gerekiyor.

Aslına bakarsanız bir kaç kural daha var ama zaten çoğumuzun hesabı kurumsal hesap olmadığı için bu işlem otomatik patlıyor 🙁

Instagram swipe up Çözümü Var mı?

Bunun için ne yazık ki bir çözüm yok. İnstagram bu konuda çok katı kurallar koymuş ve çoğumuz bu işlemi yapamıyoruz.  Yazı daha çok swipe up işlemini neden yapamıyoruz gibi oldu ama en azından hep beraber öğrenmiş olduk.

Esen Kalın Sevgili Okuyucularım. Başka bir bilgilendirme yazısında görüşmek üzere.

 

 

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.