Heatworks’den Yeni Süper Şarjlı Hızlı Su Isıtıcısı

Heatworks'den süper hızlı su ısıtıcısı

Su ısıtıcısına su koyduğunuzda kaynamasını bekleyemeyecek kadar yoğunsanız, Heatworks firması imdadınıza yetişti. Firmanın piyasaya sürdüğü ıstıcı, suyu anında ısıtıyor.

Heatworks'den süper hızlı su ısıtıcısı
Heatworks’den süper hızlı su ısıtıcısı

Heatworks karaf: Bu karaf Ohmic Array adlı bir teknoloji kullanıyor. Bu teknoloji sayesinde karaf su moleküllerinin titreşim hızlarını değiştirerek çok çok hızlı suyu ısıtıp soğutabiliyor.

Sıcak bir bardak kahve veya çay için ısıtıcıya koyduğunuz suyun kaynamasını beklemek canınızı mı sıkıyor? Cevabınız evetse doğru yerdesiniz artık bu soruna harika bir çözüm var. Heatworks firmasının yaptığı Duo Smart Kablosuz Karaf, inanılması güç olsada suyu makineye koyduğunuz anda kaynatabiliyor. Üstelik bu Su ısıtıcısının hüneri suyu sadece kaynatmakla sınırlı değil. Cihaz arzu ettiğiniz su sıcaklığını da devamlı olarak ayarlayabiliyor.

Şimdi yorumları duyar gibiyim : Bu sistem mikrodalga fırın gibidir. Kansere yol açabilir gibi mesela. Doğrusunu söylemek gerekir aynı soru benimde aklıma geldi. Bende mikro dalga olduğunu düşündüm ama sonra birkaç videosunu izleyince ve Ohmic Array adlı bir teknoloji ile farklı bir devrime şahitlik ettim. 1 Nisan şakası gibi geldi bana, İnanılması güç olsa da ben ikna oldum. Kimilerine göre gereksiz görülebilir ama bana göre; Hem çok çok çok extra hızlı Hem de elektrik olmadan çalışabilmesiyle Herkese ve herkese hitap ediyor.

Heatworks'den Yeni Süper Şarjlı Hızlı Su Isıtıcısı
Heatworks’den Yeni Süper Şarjlı Hızlı Su Isıtıcısı

Heatworks karafı denemiş biri olarak şunu söyleyebilirim. Harika performansı var. Teknolojide yeni bir atılım olmuş. Suyu hazneye dökmenizle kullanmaya başlamanız arasında neredeyse zaman kaybınız hiç yok. Bir aklıllı ketılımız yoktu o da oldu 🙂 Diye de düşünebilirsiniz 🙂

 

 

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.