Guava Plus Serum Nedir? – Kullananlar

Guava Plus Serum Nedir? - Kullananlar

Guava Plus Serum Nedir? – Kullananlar konulu yazımıza hoş geldiniz arkadaşlar. Bu ürün oldukça popüler bir ürün olarak bu ara ortaya çıktı. Ürün yine büyük bir ihtimal olarak instagram reklamı ile ortaya çıktı. Ürünün diğer adı ise Guava Plus İlacı olarak geçiyor.

Siz değerli okuyucularımızın da görebileceği üzere ürünü internette araştırınca ürün hakkında bir bilgi çıkmıyor. Ürünün sitesini ve firmasını araştırınca yine bir bilgiye ulaşamıyorsunuz. Genel olarak bir algı oluşturulup daha sonra ürün piyasaya çıkıyor. Umuyorum bu üründe böyle olmaz.

Guava Plus Serum Nedir? – Kullananlar

Guava Plus Serum Nedir? - Kullananlar

Ürünün üretim maddesi olarak guava maddesi belirtilmiş. Guava maddesi ile genel olarak sabunlar üretilmiş ama bu üründe doğurganlık seviyesini arttırmak için olduğu gibi bilgiler var.

Guava Meyvesi Nedir?

Guava meyvesi Orta Amerika’da genellikle yetiştirilen ve C vitamini deposu olarak belirtilmiş ve Doğurganlığı arttırdığı belirtilmiş. Kan basıncını dengeler. Aynı zamanda A vitamini ve B vitamini de içermektedir.

Guava Plus İlacı Diğer Adıyla Guava Plus Serum Gerçek mi?

Burada demek istediğim ürün gerçekten var mı? Eski deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki inşallah beni yanıltırlar böyle bir ürün yok. Yine bir reklam kampanyası ile çıkılmış bir ürün. Bu durum teff tohumlu çayda da yaşanmıştı ki ürün Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklandı.

Ürünü Kullanmalı mıyım?

Ürünü aldıysanız kullanmadan önce lütfen bir uzmana danışınız ve öyle kullanınız.

Guava Plus Kullananlar

Böyle bir ürün olmadığı için ürün ile alakalı kullanan yorumları da yok tabi ki ürünü oldukça yabancı sitelerde araştırdım ama bu ürünle alakalı tek bir bilgi ve görsel bulunmuyor ne yazık ki.

Sağlığınız herşeyden önemlidir. Kullanmadan önce lütfen iyice araştırınız.

You May Also Like

About the Author: admin

1 Comment

  1. Ben bu serumdan aldım alkol alsam sorun olurmu acaba calistigim yer çünkü alkolü sorumu kulandiktan sonra alkol alınca bir etkisi var mi acaba

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.