Great Body Zayıflama Çayı Kullananlar – İşe Yarıyor mu?

Great Body Zayıflama Çayı Kullananlar - İşe Yarıyor mu?

Great Body Zayıflama Çayı Kullananlar yazımıza hoş geldiniz. Yine şu günlerde oldukça popüler bir ürün olan Great Body Zayıflama Çayı fiyatı ve benzeri konuları sizler için inceledik ve bir araya getirdik. Ürünün sitesi ve incelemelerimiz sonucu oluşan gözlemlerimizi yazımızda ayrıntılı olarak paylaşacağız. Gelin Greatbody Zayıflama Çayı neymiş öğrenelim.

Great Body Zayıflama Çayı Nedir? – Ne işe Yarar?

İsminden anlaşılacağı üzere zayıflama çayı olan bu ürün sizlere kilo vermeye yardımcı bir ürün olarak piyasaya sürülmüş. Ürünün bir web sitesi var ama pek kullanıcı dostu olarak tasarlanmamış. Ayrıca sitenin çoğu sekmesi çalışmıyor. Ürün hakkında düzgün bir bilgiyi siteden alamadık. Ürünün birde facebook sayfası var ve buradan kullananların yorumları ve görseller paylaşılmış. Ama bunlara ben itibar etmiyorum çünkü gerçek olduklarını pek düşünmüyorum.

Sağlık Bakanlığı Onaylı mı?

Bu konuda hiç bir bilgi yok ne yazık ki. Aradım taradım bulamadım ve bu bana açıkçası ürün için bir güven vermedi. Kimse zayıflayacağım diye sağlığından olmak istemez.

Great Body Zayıflama Çayı ve Forx5 çayı

Arkadaşlar sitemi takip edenler bilirler. Bir ürün çıkıyor deli gibi reklamı yapılıyor sonra ürünün pili bitince farklı bir ad ile yeniden piyasaya sürülüyor. Ben bu tip ürünleri takip ettiğim için bir benzerlik yakaladım. Forx5 zayıflama çayı ile bu ürün neredeyse görsel olarak birebir aynı. Aşağıdan görselleri inceleyebilirsiniz

Great Body Zayıflama Çayı Kullananlar - İşe Yarıyor mu?Great Body Zayıflama Çayı forx5

Ödeme Yöntemi Nasıl?

Firmanın web sitesinde online ödeme sistemi var denmiş almadığım için bu konuda farazi yorum yapıyorum ama site https yani güvenli olarak hizmet vermiyor.

Great Body Zayıflama Çayı Fiyatı

Ürünün sitesinde bu çayın fiyatı 110 TL olarak belirtilmiş ve ürünün kargo fiyatı dahil denmiş. Ürünün fiyatı hem pahalı hemde bize ürün hakkında hiçbir bilgi vermiyorlar. Gizli saklı idi de biz mi ortaya çıkardık anlamadım bu ürünü. 🙂

Great Body Zayıflama Çayı Kullananlar

Arkadaşlar facebook sayfasında ürünün yorumları var ama bu kadar şeyden sonra güvenip de size bu yorumlar hakkında bilgi vermeyi doğru bulmuyorum.  Sağlığınız herşeyden değerlidir.

 

Bu tip ürünler belirttiğim üzere bir anda piyasaya çıkıp daha sonra yok oluyorlar. Her şeyden önce sağlık bunu unutmayalım. Ayrıca illa ürünü alacağım diyorsanız da lütfen bir uzmana danışmadan almayınız. Aldıysanız da ürünü bir uzmana göstererek bilgi alınız.

Ürünü kullananlar var ise de sitemize yorum bırakabilirse çok seviniriz. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

.

 

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.