Fortea Çay Kullananlar – İşe Yarıyor mu?

Fortea Çay Kullananlar - İşe Yarıyor mu?

Fortea Çay Kullananlar yazımıza hoş geldiniz ve sefa getirdiniz. Bu ürünle alakalı açıkçası ben şaşırdım. Bu ürün bu günlerde popüler bir ürün. Fortea Çayı  konusunu lütfen iyice okuyunuz. sizler için bu ürünü inceledik. Fortea zayıflama Çayı ilginç bir ürün. Gelin neden böyle düşündüğümü açıklayayım.

Fortea zayıflama Çayı  Nedir? – Ne işe Yarar?

Aslında ne işe yaradığı gibi bir açıklama yapmaya gerek yok. Ürünün isminden ne olduğu zaten anlaşılıyor.

Fortea Çay Kullananlar - İşe Yarıyor mu?

Sağlık Bakanlığı Onaylı mı?

Ürünün sitesi güzel hazırlanmış ama ürün hakkında sağlık bakanlığı onaylı mı yada farklı bir durum var mı en ufak bir bilgi yok.  Bu bende her zaman olduğu gibi soru işaretleri uyandırdı.

Great Body Zayıflama Çayı ve Forx5 çayı  ve Fortea Çayı 

Benim okuyucularım bilir. ben ürünleri en doğru şekilde tanıtmaya çalışırım. Şimdi aşağıdaki görselleri incelersek bunlar muadil ürün müdür yoksa birinin piyasası ölünce yeni bir isimle mi piyasaya çıkıyor ben bunu anlamadım. Görsellere bakarsanız neredeyse aynı.

Great Body Zayıflama Çayı Kullananlar - İşe Yarıyor mu?Great Body Zayıflama Çayı forx5Fortea Çay Kullananlar - İşe Yarıyor mu?

Ödeme Yöntemi Nasıl?

Ürünün websayfasında online ödeme sistemi var denmiş ama sitenin güvenliği http yani güvenli değil bildiğiniz düz site olarak hazırlanmış. Şu da var ürünü almadığım için belki satın al kısmında https olarak yönleniyordur. Bu konuda tam fikir belirtemiyorum.

Fortea zayıflama Çayı Fiyatı

Ürünün fiyatı kdv hariç 135 TL olarak belirtilmiş ama buna kargo dahil mi o konuda bir bilgi bulunmuyor.

Fortea Çayı Kullananlar

Ürün hakkında çok az bilgi var ne yazık ki ve bunlardan hiçbirinde ürün hakkında yorum yapılmamış. Kendi sitelerinde de ürün kullanan yorumlarını belirtmemişler. Hoş olsa da ben genelde olanları kaaleye almıyorum 🙂

Ülkemizde bir çok ürün piyasaya çıkıyor reklamı oluyor ve ölüyor daha sonra farklı bir isimle tekrar piyasaya sürülüyor. Bunlara bir çok örnek verebilirim. Sitemde de bir çok örnek var bu konuda. Bu ürün öyle bir ürün mü ben çözemedim açıkçası.
Arkadaşlar hayatta her şey kilo vermek değildir önemli olan her zaman sağlık. Lütfen bu tip ürünleri almadan önce bir uzmana danışınız ve öyle alınız. Aldıysanız ürünü bir uzmana danışmadan kullanmayınız.

Ürünü kullanan var ise değerli yorumlarını sitemize bırakırsa çok sevinirim.

 

Ayrıca belirtmiş olduğum diğer ürünün yazı incelemesine bu linkten ulaşabilirsiniz.

You May Also Like

About the Author: admin

1 Comment

  1. Lio form tea yi araştırır mısınız? Sağlık bakanlığı onaylı diyor ama yinede emin olamıyorum.

    Instagram. Zayflamanin.formulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.