Folixir Nedir? – Nasıl Kullanılır? – Kaç Çeşidi Var?

Folixir Nedir? - Nasıl Kullanılır? - Kaç Çeşidi Var?

Folixir şampuan ,  aslında folixir firmanın adı ve firmanın tek ürünü saç şampuanı değil, firmanın oldukça geniş bir yelpazesi bulunmakta. Bunların arasında kaş , kirpik , saç gibi bir çok ürün bulunuyor.

Firmanın ayrıca sadece şampuanı değil, tablet ve serumları da bulunmakta.

Firma anlaşılacağı üzere kıllara takmış 🙂

Birçok ürün yelpazesinden hangisini kullanmak istiyorsanız onunla alakalı firmanın kendi sitesinde oldukça bilgi mevcut.

Folixir Nedir? - Nasıl Kullanılır? - Kaç Çeşidi Var?

Kullananlar

Ürünün yine kendi sitesinde kullanan yorumları adlı bölüm mevcut ve oldukça fazla yorum var hepsi de iyi görünüyor. Benim kendi araştırmalarımda da ürün için oldukça iyi yorumlar mevcut ama herkes aynı şeyi söylememiş. buna da belirtmekte fayda var sanırım.

Onaylı Ürün mü?

Sitenin firmasında testler konusu başlığında bir çok test sonuçları paylaşılmış. Ben bunu hep söylüyorum satış stratejisi çok önemli diye. Güzel bir site hazırlanmış ve güven verici gibi duruyor.

 

İlk Kullanım Sonrası Saç dökülmesi

Firmada belirtmiş aslında ilk kullanım sonrası saç dökülmesi görülebilir. Bu altından çıkacak saç için olan bir süreçmiş.

Saçlarınızın Ahenkle Horon Tepmesi Dileğiyle 🙂

Sitemiz hiç bir ürünü alın yada almayın demez. Ürünü satın almak kullanıcı insiyatifindedir. Ürünün bilgileri zamanla eskimiş olabilir. Güncellememiz konusunda uyarılarınızı dikkate alırız. Sitemizde yapacağınız yorumlar ahlak sınırlarını aşmadığı sürece olumlu yada olumsuz yayınlanmaktadır.  Sitemizin hiçbir firma ile bağlantısı bulunmamaktadır. Güncel fiyatları oldukça takip etmeye çalışıyoruz. Ürünün kullanımı hakkında prospektüsünde farklı bir kullanım yazıyor ise lütfen prospektüsü uygulayınız.

 

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.