Fit Block Gel Kullananlar

Fit Block Gel Kullananlar

Fit Block Gel nedir konulu yazımıza hoş geldiniz. Arkadaşlar yine bir ürün farklı bir adla karşımıza çıkıyor. Bu ürün gastrogen adlı ilacın aynısı site içeriği bile aynı.  Gastrogen yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.  Fit Block Gel kullananlar ile alakalı yazımızı lütfen iyi okuyun. Ürünün ismi fit blocker ,fit blok, fat block olarak da geçiyor bilginize.

Fit Block Gel ve Gastrogen Aynı mı?

Arkadaşlar size iki ürünün görselini alt alta koyuyorum ve fazla yorum yapmayacağım demek isterdim ama bildiğiniz yapıcam 😀

Aradaki farkı bana söyleyenlere sitede adminlik vereceğim. Bu ürünler farklı zamanlarda popülaritesi bittikçe farklı isimlerle piyasaya sürülüyor.

Fit Block Gel Kullananlar

Gastrogen Zayıflama Hapı veya Gastrogen Tablet Gerçek mi?

Bitti mi Tabi ki Hayır?

Fit block gel sitesi türkiyede yasaklanmış ama ben görsellerine ulaştım. Örneğin iki ürünün tanıtımındaki görseller bunlar. Tamamen birbirinin aynısı iki görselde photoshop yöntemi ile görseller değiştirilmiş.

 

İki site birebir birbirinin aynısı olmakla beraber sadece isim değişikliği yapılmış. Birinin foyası ortaya çıkınca diğeri piyasaya giriyor. O bitince farklı adda. Benim düşüncemin yanlış olduğunu düşünen varsa lütfen fikrini beyan etsin.

Fit Block Gel Kullananlar

Bu kadar şeyden sonra kullanan yorumlarının bile ben doğru olduğunu düşünmüyorum o yüzden sizlere bu konuda yorumları paylaşmayacağım.

Sağlık kolay bulunmuyor ama kaybetmesi inanın çok kolay. Ne şekilde üretildiği belli olmayan ürünleri iyice araştırınız ve kafanıza yatarsa satın alınız.

Fit Block Gel Sağlık Bakanlığı Onaylı mı?

Sizce 🙂 Konu hakkında elbette bir bilgi yok.

Birde anlamadığım madem böyle bir şey yapıyorsun biraz siteyi değiştir, içeriği değiştir yani bir şeyler yap.

Sitenin adreslerini de reklam olmasın diye koymuyorum ama küçük bir araştırma ile bulabilirsiniz.

Not: Thompson firmasına ait fat blocker diye bir ürün var ama bu ürün isim benzerliği tamamen.Yazıya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Fit Blocker yada Fat Blocker, Fit Bloker (Thompson’s Fat Blocker)

Birde Bahsettiğim Gastrogen konulu yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Gastrogen Zayıflama Hapı veya Gastrogen Tablet Gerçek mi?

Saygılar,

Selamlar

 

 

 

You May Also Like

About the Author: admin

2 Comments

  1. 2 ürün aynı değil, ürünü ilk çıkaran gastrogendir. aldım kullandım daha sonra google da arattım hangi siteden sipariş verdiğimi hatırlamadığım için orjinalgastrogen.com diye bi siteden sipariş verdim. bana fitblock ürünü geldi yani sahte ürün. daha sonra gastogene instagramdan yazarak ulaştım. ürünün onların olmadığını söylediler. fitblog aldığım siteyede ulaşamadım. madem 2 si aynı ya da benzer ürünler neden gastrogen adı altında fitblock gönderiyorlar. Fitblock gastrogenin çakması. zaten kullandım tok falan da tutmuyor. ülkemiz her şeyin sahtesini üretiyor maalesef. param da haram zehir olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.