Fatmax Kullananlar- Ne işe Yarar?

Fatmax Kullananlar- Ne işe Yarar?

Fatmax Kullananlar- Ne işe Yarar? konulu yazımıza hoş geldiniz arkadaşlar. Yine trend bir ürünle karşınızdayız ve yine çok bilinmeyenli bir ürün ile buradayız. Ürün isminden anladığım kadarıyla zayıflama ürünü ve tam adı ‘FATmax effervescent tablets’ olarak geçiyor.

Ürün menşei Neresi?

Ürün için sadece kutusu görünüyor ve menşei hakkında bir bilgi bulunmuyor ne yazık ki. Hatta ürünün firması nedir o bile görünmüyor ve ürünün ismini yabancı sitelerde aratınca hiçbir bilgi çıkmıyor ve bu bende bir güvensizlik oluşturdu.

Fatmax Kullananlar- Ne işe Yarar?

Fatmax Sağlık Bakanlığı Onaylı mı?

Aradık taradık yine aynı kapıya çıktık ne yazık ki. Ürünün sitesinde hiçbir bilgi bulunmuyor yine. Nasıl satış stratejisidir bilemiyorum arkadaşlar niye bu tip bilgiler koymazlar anlamam.

Fatmax İçeriği

Bilin bakalım ne yazacağım. Yine hiçbir bilgi yok. Bu tip durumlarda ürünü aldıysanız lütfen içeriğini bir inceleyiniz çünkü içinde ki herhangi bir maddeye alerjiniz varsa sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Zararları Nelerdir?

Ürünün içeriğini bilemediğimizden dolayı zararları konusunda bir fikrimiz bulunmuyor.

Nasıl Kullanılır?

Ürün effervesan tablet olarak geçiyor yani eritmeli bir tablet. Ürünü günde 2 kez kullanmanız önerilmiş ve yemeklerden sonra kullanılması tavsiye edilmiş. Bu bilgiler satış sitesinden alınmıştır. Ürünü aldıysanız ve prospektüsünde farklı bir bilgi var ise prospektüsü uygulayınız.

Fatmax Fiyatı

  • 1 adet ürün 72 TL
  • 2 adet ürün 130 TL
  • 3 adet ürün 190 TL

ürünün satış mantığı çok al ucuza gelsin şeklinde belirlenmiş.

Fatmax Kullananlar

Arkadaşlar ürün hakkında neredeyse hiç bilgi olmadığı gibi kullananlar hakkında da bir bilgi yok ama satış sitesinde puanlama yapılmış ve puanlaması iyi değil. Bu tür ürünleri kullanmadan önce lütfen iyice kullanınız ve öyle alım yapmanız tavsiye edilmektedir.

 

You May Also Like

About the Author: admin

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.