Mutlu Çiftlerin 10 Alışkanlığı

Uyumlu ve mutlu bir ilişki genellikle rastgele ve otomatik görünür. Ancak, bir ortaklığın diğer ilişkiler gibi beslenmesi gerekir.

Mutlu çiftler ilişkilerini her gün sevgi ve özenle beslerler. Dürüst, güvenilir ve güvenlik duygusu yaratırlar. Bu çiftler ilham kaynağı olur. Bize günlük yaşamdaki küçük değişikliklerle nasıl daha mutlu bir ilişki yaşayabileceğimizi gösteriyorlar. Daha fazla güven ve beraberlik duygusu ile bir ilişki.

Mutlu çiftlerin 10 alışkanlığı:

Partnerin Neyi Doğru Yaptığına Odaklan, Neyi Yanlış Yaptığına Değil

Ortağımızın doğru yaptığı şeylere odaklanmak sadece içsel bir minnet duygusu yaratmaz. Her ikisine de derin bir güvenlik duygusu sağlar. Ortağımız hakkında ne kadar iyi düşünürsek o kadar mutlu oluruz.

Birlikte Yatağa gitmek

Yorganın altına sarılmak rahatlık ve güvenlik hissini uyandırır. Gün içindeki güzel şeyler hakkında konuşmak ve ertesi gün için yeni ortak hedefler belirlemek için zaman verir. Her şeyden önce, birlikte yatağa giderken cilde doğrudan temas, vücutta beraberlik duygusunu güçlendiren çeşitli hormonlar bırakır.

Ortak Çıkarları Korumak

Bir şeyin birlikte veya ne kadar iyi yapıldığıyla ilgili değil. Birlikte anın tadını çıkarmak, ortak bir amaç için çalışmak ve diğerini dört gözle beklemekle ilgilidir.

El Ele Yürürken

El ele tutuşarak insanları birbirine bağlar. Başkalarına dikkat edildiğini ve bir beraberlik duygusunu uyandırdığını gösterir. Aynı sırada yürümek bile diğerine bağlanır ve uyum sağlamaya yardımcı olur.

Birbirinizi Affedin

Ne olduğu fark etmez. Bu sadece küçük bir şey veya daha büyük bir şey olsun. Mutlu bir ilişki yaşamak için affetmek önemlidir. Affetmeden bir ilişki doğal değildir ve iki kişi arasında bir boşluk yaratır. Affetmek ve güven içsel ve içten sevgiyi kolaylaştırır.

İşten Sonra Sevgiyle Sarılmak

İşten sonra sarılmak, sevgi dolu ve sıcak bir eve açılan kapı gibidir. Güvenlik, rahatlık hissi yaratır ve zor bir günün ardından bile yüzünüzde bir gülümseme sağlar.

Sabah Bir Gülümsemeyle Başlayın

Eşin her gülümsemesi cesaretlendirir, kalbi ısıtır ve birikir. Zor zamanlar boyunca yolu basitleştirir ve umut verir.

Her Gece İyi Geceler Diliyorum

Güzel ve yapıcı kelimeler asla boşa gitmez. Akşamları sevgi dolu bir dilek kalpte bir gülümseme ve huzurla uykuya dalmaya yardımcı olur.

“Nasıl?”

İlgilenen bir çağrı veya mesaj günü aydınlatabilir. Motive eder, daha odaklı çalışmaya yardımcı olur ve eve gelme sevincini arttırır.

Minnettar Olmak

Sevgi dolu bir kişinin yanında olması açık değildir. Başkalarının huzurunda sevindiğimizde ve yürekten minnettar olduğumuzda, koşulsuz bir aşkı affetmek ve inşa etmek daha kolaydır.

Mutluluk Tesadüf Değildir

Mutluluk ve memnuniyet bir tutum ve düşünce kalıplarıdır. Amazon en çok satanlar Aşk ve Mutluluk, bir ömür boyu asla bırakmadığınız kitaplardan biridir. Motivasyonel öyküler, düşünce kalıpları ve öneriler ilham verici ve cesaret vericidir. Sadelik gerçektir. Basitlik güçtür.

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.