Dermo White Krem Nedir?- Kullananlar

Dermo White Krem Nedir?- Kullananlar

Dermo White Krem yine ülkemizde bulunmayan lakin çok araştırılan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Tam ismi Dermo White Paris Lightening Gel olan bu krem leke açıcı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ürünün menşei Fransa.

Dermo White kullananlar hakkında da ayrıntılı inceleme yaptık.

Ürün Özellikleri

Özel formülü sayesinde kahverengi lekeler için üretilmiş ve cilt tonu problemlerini ortadan kaldırmak adına üretilmiş. Yaşlılık yada herhangi bir nedenle oluşmuş olan lekeleriniz de cilt tonunuzu eşitlemeyi hedeflemektedir.

Dermo White Krem Nedir?- Kullananlar

Dermo White Krem Fiyatı

Ürün dediğim gibi Türkiye’de yok ama yurt dışında 10 dolar civarı bir fiyata satılmaktadır.

Kullanımı

Ürün için önerilen kullanım şekli Sabah ve Akşam olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Ürün için sitesinde geçerli bir miktar denmiş ama geçerli miktar olarak ne kadar kullanılması gerektiği ile alakalı bir bilgi vermemişler.

Dermo White Krem kullananlar

Dermo White Krem kullananlar sanırım Türkiye’mizde yok çünkü neredeyse Türkçe hiçbir makale bulamadım ne yazık ki. Ama genel itibari ile yurt dışı sitelerinde ki yorumları inceledim ve ürün için en yüksek not 5 dersek 3.3 civarı bir ortalaması var.

Ayrıca sitemizde yazmış olduğumuz leke kremi yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Biolog Leke Kremi

Sitemiz yurt içi yada yurt dışı tüm ürünleri araştırıp ürünler hakkında bilgi vermektedir. Ürünlerle yada firmalarla hiçbir bağlantımız yoktur. Ürünlerin kullanımında sitemizin belirttiğinden farklı bir kullanım varsa lütfen ürün prospektüsünü uygulayınız.

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.