Dalan ile Çamaşırlardaki İlk Günkü Yumuşaklık

Dalan Sabun kurucusu kimdir?

1941 yılında Hamdi Dalan tarafından İzmir’de kuruldu.Her ülkeye ihracatı olan Dalan sabun Türkiye’de öne çıkan bir markadır.Zeytinyağı denince akla ilk gelen markalardan biridir.Tamamı el yapımı ve doğal olması ürünü daha çok dikkat çekici hale getirmiştir.Saç kremi,şampuan,sıvı sabun,duş jelleri,vücut kremi gibi kişisel bakım ürünlerinde tamamıyla doğallığı hedefleyen Dalan gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak istemektedir.Ambalaj alanında yarışmalara katılarak alanında başarılı ödüller almıştır.

Dalan Zeytinyağlı Granül Sabun Özellikleri

-Doğal bir yapısı vardır.

-Dermotolojik olarak kanıtlanmış ve testlerde başarılı olmuştur.

-Çocukların ciltlerine özel olarak üretilmiştir.

-Bebeklerin kıyafetlerini derinlemesine temizler,içiniz rahat kullanabilirsiniz.

-Renkleri  ilk günkü gibi canlı kalır ve çamaşırların daha yumuşak olamasına yardımcı olur.

-Suyun içinde tamamen çözünür ve çamaşırlarda asla leke bırakmaz.

-Bütün hassas ciltlerde kullanıma uygundur.

 

Dalan Zeytinyağlı Granül Sabun Faydaları

Dalan sabun diğer ürünler gibi sentetik değildir.Cilt tipi hassas olan ve bebekler için kullanılması daha uygundur.Yeni doğmuş bebekler için çok güvenilirdir.Çocukların vücuduna ve kıyafetlerine zarar vermez.Dalan  kıyafetleri derinlemesine temizler,çamaşırların daha yumuşak olmasında etkilidir.Dalan zeytinyağlı sabun kolaylıkla bulunabilen bir üründür.Tamamen çocukların cildinin tahriş olmaması için üretilmiş bir sabundur.Çocuklarına değer veren anneler bu sabunu kullandığında hem sağlık,hem temizlik açısından oldukça memnun kalacaksınız.

 Dalan Zeytinyağlı Granül Sabun Kullanım Şekli

Dalan zeytinyağlı granül sabunu diğer doğal sabunlarla karıştırarak kullanabilir yada istediğimiz şekilde sabunu rendeleyip toz haline getirerek uygulayabiliriz.Rendelediğimiz sabunun üzerine biraz sıcak su koyarak sıvı deterjan elde etmiş oluruz.Daha etkili bir sonuç elde etmek isterseniz. çamaşır makinenize biraz karbonat ekleyebilir daha güzel sonuıçlar alabilirsiniz.Normal deterjana göre az miktarda kullanılmalı ve ambalajın üzerinde önerilen derece yerine 40 derece gibi daha az sıcaklıkta yıkanması önerilir.Çocukların kıyafetlerinde granül sabun yanında asla yumuşatıcı kullanılmamalıdır.

Dalan Zeytinyağlı Granül Sabun Fiyatı

Civil mağazalarında  1 kg fiyatı  20.90 TL’dir.Fiyatı oldukça uygun olup tüm mağaza ve marketlerden temin edebilirsiniz.

Dalan Zeytinyağlı Granül Sabun Kullanıcı Yorumları

Kullananlardan gelen yorumlar düşük derecede yıkandığı takdirde leke bırakmadığı, güzel koku verdiği ve çamaşırlarda yumuşaklık sağladığı hakkında yapılmıştır.

 

ÜLKE:TÜRKİYE

ÜRETİCİ FİRMA:
DALAN KİMYA END.A.Ş.
KEMALPAŞA CAD.NO:9
PINARBAŞI/İZMİR

 

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.