COSMED C Vitamini Serumun Faydaları ve Kullanım Şekli

Cilt sorunları çoğu kişide yaşanan bir sorun. Sivilce,kuruluk,cilt lekeleri,kaşıntı vs. Bunlar için cilt bakımına önem göstermek gerekir. Doğal yönden vitamin tüketmek en güzeli lakin takviye almak da güzel neticelere ulaşmanızı sağlar. Bunun için serumlar ciltteki kuruluğu,lekelerin giderilmesinde faydalı olacaktır. Cosmed C Vitamini Serum bunun için doğru seçim olacaktır. Cildi yeniler daha parlaksı güzel görünüme ulaştırır. Başkaları tarafından ilgi odağı olacaksınız. Cildinizde ki bariz değişim farkedilecek.Kullandığınız takdirde kesinlikle tavsiye edeceğiniz bir ürün olacak.

COSMED C Vitamini Serum Nedir?

Yoğun leke çıkarıcı bakım serumudur.Her mevsim gönül rahatlığıyla kullanılabilir. C vitamini serum cildi yenilemeye ciltte ki hasarları gidermeye yardımcı olur. İçeriğinde ki dengeleyici özelliği ile renk tonunu dengeler. Anti-oksidan özelliğine de sahip ürün cildi aydınlatır,yumuşak bir his verir. Alkol,sülfat,paraben içermez.

COSMED C Vitamini Serum Kimler Kullanabilir

Her cilt özlliğine sahip kişiler kullanabilir. Pürüssüz cilde sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olacak.

COSMED C Vitamini Serum Cilde Etkileri

Cildin yenilenmesini sağlar. Parlaksı görünümüyle cildin nefes almasına yardımcı olur. Ciltte ki lekelerin giderilmesine cilt tonunu eşitlenmesinde etkilidir.

COSMED C Vitamini Serum Faydaları

Cildinizin rahatlamasına faydası olan Cosmed C Vitamini Serum her türlü cildinizin parlak görünmesine yardımcı olur. Güneş ışınlarının cilde zararı, hamilelikte ve sonrasında oluşan hormanların değişmesinden de kaynaklanan ciltte lekeler ve bazı yaşanan stresli olaylar bile olumsuz etileri oluyor. Bunun için cilt tonunun eşitlenmesinde ve pürüssüz bir görünüm kazandırır.

 COSMED C Vitamini Serum Kullanım Şekli

Cildimiz dışarıdan gelen zararlı maddelerden direkt olarak etkilendiği için daha önem göstermemiz gerekir. Makyaj yaptımız zaman temizleyici sularla arındırlası lazım. Bunun için temiz cilde uygulanması  ve sabah akşam kullanılması öneriliyor. Hafif hafif masaj yaparak uygulayın. Yıkamanıza gerek yok.

COSMED C Vitamini Serum Kullananlar

Serumu kullanlardan olumlu yorumlar geliyor. Ciltte gözle görülür değişimin ve rahatlığın olduğu yönünde yazılmıştır.

COSMED C Vitamini Serum Nerede Bulabilirsiniz?

Tüm eczanelerde,watsons internet sitesinde ve mağazalarında bulabilirsiniz.

COSMED C Vitamini Serum Fiyatı

Satış fiyatı watsons internet sitesinde 198,90

 

You May Also Like

About the Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.