Cildteki Lekelere Elveda Dr. CEVDET TUNA Yüz Beyazlatıcı Sabuna Merhaba

Dr. CEVDET  TUNA Yüz Beyazlatıcı Sabun

Öncelikle Merhabalar değerli ziyaretçilerimiz . Sizlere kullanıp çok faydasını gördüğüm bir ürünü tanıtmak isterim . Hepimizinde bir çok şikayetçi olduğu sıkıntılarımız var ; çil, güneş lekeleri, doğum sonrasında yüzümüzde kalan lekeler, gibi . Tamda bu sorunlar için Dr. Cevdet Tuna’nın Cilt Beyazlatıcı sabunu devreye giriyor.

Dr. Cevdet Tuna’nın farması için bitkisel bir şekilde geliştirdiği Cilt Beyazlatıcı Sabun cildinizin daha parlak ve özellikle beyaz bir görünüme kavuşturur. Tüm cilt tiplerinin gönül rahatlığıyla kullanabilceği cilt renginizi bir ton açan daha temiz bir görünüme kavuşturan sabundur.

 Dr. CEVDET  TUNA Yüz Beyazlatıcı Sabun Kullanımı

Düzenli kullanımla gözle görülür etkiler elde edilir . Kullanımı basittir ve çok zaman ayırmanızı gerektirmeyen bir işlemdir . Günde iki defa sabah ve yatmadan önce hergün uygulanması gerekir . Sabunu kullanırken cildin hafif yumuşak olması verimi daha da arttırır. Nemli cilde masaj yaparak kullanılır. Uygulama sonrası tahminen 2 veya 3 dakika ciltte durduktan sonra soğuk suyla yıkayın. Göze temasından kaçının , eğer göze temas ederse bol su ile yıkanması ısrarla tavsiye edilir. Tabi aynı zamanda bu mucizevi sabun sadece yüzünüz için değildir . Sizlere bahsetmek istediğim asıl konuda bunun üzerinedir arkadaşlar J . Koltuk altı, diz , dirsek hatta bikini bölgesinde bulunan kararmalar da  cilt renginin açılması için kullanıma uygundur. Kısacası tüm bölge için geçerlidir, isteğe göre duş esnasındada tüm vücuda uygulanır . Ürünün etkisini arttırmak için  set olarak satılan Dr. Cevdet Tuna’nın yüz beyazlatıcı kremi ile beraber kullanılması etkili olur.

 

Dr. CEVDET  TUNA Yüz Beyazlatıcı Sabun Faydaları

Farmasi Beyazlatıcı Sabun içerisinde bulunan her biri özenle seçilmiş bitkiler sayesinde cildinizde istemediğiniz lekeleri düzenli kullanımda söküp atmaya yardımcı olur sizi olduğunuzdan daha genç bir görünüme kavuşturur. Bu sayede cildiniz bebeksi bir görünüme kavuşurken aynı zamanda cilt tonu dengesizliklerinizde ortadan kalkmış olacak. Farmasi Beyazlatıcı Sabun , makyaj kalıntılarını ve gün içerisinde cildinizde oluşan yağlanmayı  temizler. Öte yandan cildinizi ölü hücrelerden arındırarark güzel bir görünüme kavuşturur.

 

Dr. CEVDET  TUNA Yüz Beyazlatıcı Sabun Ürün Deneyimi

Çok güzel sonuçlar aldığım bu sabunu kullanım sonrasındaki sonuçları sizlerle paylaşmak istiyorum. Yüzümde güneş lekeleri ve akne izleri vardı ve bu beni rahatsız ediyordu . Bu sabunu keşfettim ve  Cevdet Tuna’nın yüz beyazlatıcı kremi ile beraber düzenli kullanmaya başladım . Israrla düzenli kullanımı vurguluyorum çünkü düzenli kullanımda etkisini gösteriyor. Zaman geçtikçe hem ten rengim açıldı , hem de akne izlerim kaybolmaya başladı . Üründen memnun kaldım . Bir çok kişiye tavsiye ettim ve sonuçlar olumlu geldi . Sizlerde kullanıp memnun kaldıysanız benimle paylaşmanızı çok isterim

Dr. CEVDET  TUNA Yüz Beyazlatıcı Sabun fiyatı

Kullanım kolaylığı gibi fiyat olarakta bizi zorlamıycak bir üründür . urun.gittigidiyor.com sitesinde 75ml + 2 yüz beyazlatıcı kremi ve yanında sabunuyla beraber 57-58 tl civarında satılmaktadır.

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.