Balay Kremi Nedir? – Ne işe Yarar?

Balay Kremi Nedir? - Ne işe Yarar?

Balay Kremi nedir? konulu yazımıza hoş geldiniz. Ürün şu sıralar oldukça popüler ve satışı internet üzerinden yapılıyor. Arap makyaj dünyası balay krem kullananlar şeklinde arama yaparsanız karşınıza çıkacaktır.

Balay Kremi nedir?

Ben her zaman böyle bir ürün var mı diye öncelikle bir araştırma yaparım yurt dışı sitelerinde. 3-5 site de olsa yurt dışında satış işleminin yapıldığını gördüm yani böyle bir ürün var. Aslında firmanın bir çok ürün var ama siz büyük ihtimalle balay slimming cream’ i arıyorsunuz.

Bu ürün genel hatları ile fazla yağları yakmak ve vücudunuzdaki selülit ve yağ görünümünü azaltmayı hedeflemektedir. Gelişmiş bir formül ile tasarlandığı belirtilmiş ama bunlar tamamen firmanın söylediği iddialar. Gerçeklik payı nedir bilemiyorum. Şunu da belirtmişler 4 haftalık kullanımdan sonra 2.5 cm ile 4 cm arasında incelme olacağını belirtmişler.

Balay Kremi Nedir? - Ne işe Yarar?

Satış yapan firmayı inceledim ama ben anlamadım bunu. Firmanın ana hesabının 600 küsür bin üyesi ve yedek hesabının 400 küsür bin hesabı var. Ama şundan da kaynaklı olabilir tabi bu benim yorumum. Firma ünlülere instagram reklamı vermiş benim anladığım.

Sağlık Bakanlığı Onaylı mı?

Ürün yurt dışından ihraç olarak geldiği için hiç zannetmiyorum ama tam bir fikir de beyan edemiyorum.

Balay Kremi Fiyatı Nedir?

Ürünün yurt dışı fiyatı 90 tl civarı bir fiyatı var. Bu fiyat Mayıs 2018 itibari ile görüntülenmiştir.

Nasıl Kullanılır?

Ürünü ilk aldıysanız 4 hafta boyunca günde 2 kez kullanmanız önerilmiş. Daha sonra ki dönemde ise 2 günde 1 olarak kullanılması tavsiye edilmiş.

Balay Kremi Kullananlar

Arkadaşlar ürün ilgimi çektiği için çok yurt dışı sitelerinde baktım ama ürün ile alakalı tek bir yorum bile yok. Ürünün satışını yapan firmanın adını yazdığımda ise bazı yorumlar çıkıyor. Firmanın kişisel tutumunun iyi olmadığını belirtmişler.

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Sipariş whatsapp üzerinden yapılıyor ve bana böyle şeyler güven vermiyor. Ayrıca ödeme de kapıda ödeme şeklinde yapılmış.

Ben şahsi olarak sağlık bakanlığı onayı olmayan ürünleri almayı tasvip etmiyorum ve de bunun faturası kesiliyor mu yada ürün içeriği ne bilmediğim için çok fazla bir şey söyleyemiyorum. Ama elimden geldiğince bu ürünü araştırıp bilgileri ekleyeceğim.

Siz değerli okuyucularımdan ürünü kullanan var ise yorumlarını belirtirse herkes faydalanmış olur.

 

 

 

You May Also Like

About the Author: admin

3 Comments

 1. Ben bugün ilk defa kullandım inanılmaz yakıyor 5 dakika oldu sanırım yanmasına dayanamayacağım. Bakalım gelişmeleri yarın tekrar yazarım

   1. Hale Hanım;

    Merhabalar.

    Ürünü kullanmadığım için sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum. Şu anda bildiğim kadarıyla sağlık bakanlığı onayı yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.