Avon Tissue Oil Kullananlar ve Yorumları

Avon Tissue Oil Kullananlar ve Yorumları

Avon Tissue Oil Kullananlar ve Yorumları konulu yazımıza hoş geldiniz sevgili arkadaşlar. Yine güzel bir ürün inceleyeceğiz. Avon Tissue Oil çatlak kremi olarak piyasaya sürülmüştür. Ürün hakkında detaylı incelememize geçelim isterseniz.

Ürün aslında vücut yağı olarak geçmektedir ve Avon Tissue Oil Gold ile karıştırılmaması gerekir. Eğer ki araştırma yapacaksanız bu ayrıma dikkat etmenizi öneririm öncelikle.

Avon Tissue Oil Nedir?

Çatlakların görünümü ile savaşan bir ürün olarak belirtilmiş ve ürün besleyici bir cilt bakım yağıdır. Özellikle hamilelik döneminde anne adaylarımızın kullanabileceği bir üründür.

Ne Zaman Kullanılabilir?

Ürünü belirtilene göre hamilelik esnasında ve hamilelik sonrasında kullanabilirsiniz.

Avon Tissue Oil Kullananlar ve Yorumları

Avon Tissue Oil Faydaları

Avon Tissue Oil internet sitelerinde şu şekilde belirtilmiş. Kullanan 10 kadından 8i 2 hafta içerisinde çatlak görünümünde düzelme olduğunu belirtmişler.

İçeriği Nedir?

  • Badem Yağı
  • Hint Yağı
  • Mısır Yağı
  • Buğday Yağı

Avon Tissue Oil Fiyatı

Ürün internet üzerinde 39.95 TL ‘den satılmaktadır ve bir şişe ürün 100 ml olarak satılmaktadır.

Nasıl Kullanaılır?

Bu konuda ne yazık ki bir bilgi bulunmuyor. Sizlerden ricamız satın alınca lütfen ürünün kullanım kılavuzunu bir okuyunuz. Hatta bize de bilgi verebilirseniz güzel olur 🙂

Avon Tissue Oil Kullananlar

Ben ilk ürünü araştırırken açıkçası fiyatı nedeniyle pek iyi yorumlar bulacağımı düşünmüyordum. Aslına bakarsanız ürün ülkemizde yeni çıktığından mıdır nedir neredeyse hiç yorum yok. Yine ne yaptık yabancı kardeşlerimizin yorumlarını inceledik.

Ürün hakkında şunu kesin bir dille söyleyebilirim ki iyi bir ürüne benziyor. Yurt dışı satış sitelerinde oldukça iyi puanlar almış. Yorumlarını da okumaya çalıştım ve insanlar gayet memnun görünüyor. Ben açıkçası ikna oldum ama satın almak istiyorsanız lütfen ve lütfen eğerki hamile iseniz yinde bir doktorunuza sorunuz ve öyle kullanınız.

 

İncelemek isterseniz farklı bir ürüne ait çatlak kremi bilgilendirme yazısı aşağıdadır.

Frei öl Çatlak Kremi Kullananlar – Nedir?

Palmer’s Çatlak Kremi Nedir?- İşe Yarıyor mu?

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.