Antitox Kullananlar- Antitox Ne işe Yarar?

Antitox Kullananlar- Antitox Ne işe Yarar?

Antitox Kullananlar- Antitox Ne işe Yarar? konulu yazımıza hoş geldiniz arkadaşlar. Ürünün ne olduğu benimde açıkçası ilgimi çekti ve ürünü incelemek istedim. Ürün hakkında Türkçe içerik bulunmadığından direk çeviri yaparak ürünü araştırdım. Bu bilgiler yurt dışı sitelerden toparlanmıştır. Neyse konumuza dönelim gene çok uzattım girişi 🙂

Lütfen yazının tamamını okuyun ve alıp almamaya öyle karar veriniz.

Antitox Kullananlar- Antitox Ne işe Yarar?

Antitox Nedir?

Ürünün tam adı GO2 Antitox ve şurup olarak satılmaktadır. Ürünü sigara veya benzeri bir tütün ürünü nedeniyle akciğerlerinizin duvarlarında oluşan kirliliği temizlemeyi amaçlamaktadır. Ürünün üretici firması Nature-Trics Company olarak geçmektedir.

Antitox Faydaları

  • Nefes Darlığı problemlerine karşı etkilidir.
  • Öksürük problemlerine karşı etkilidir.
  • Sigara ile beraber gelen diğer problemler için etkilidir.
  • Sigara içen insanlarda ki ani gelen sigara içme isteğini azaltır.

Antitox Sigara

Zarar Var mıdır?

Herhangi bir zararı olmadığı belirtilmiş ama ben bu konuda bir bilgiye ulaşamadım.

Antitox İçeriği

  • Çam Kozalağı Özü
  • Thyme
  • C vitamini
  • Eucalyptus

Bu bilgiler tamamen bir siteden çevrilerek alınmıştır ve içeriğindeki herhangi bir maddeye alerjiniz varsa lütfen kullanmayınız. Ayrıca ürünü kullanmadan önce bir uzmana danışıp ürün hakkında bilgi almanız sizlerin yararına olacaktır.

Dezavantajı Var mıdır?

Bu konuda şöyle bir yorum yapılmış bana da mantıklı geldi çoğu sigara tiryakisi ve kullanan sigarayı bırakmak istemediği için ve ürün bir genel rahatlama sağladığı için bırakmak konusunda yardımında emin olamadım.

Kullanımı

Ürünün kullanımı ise yemek tüketmeden önce 10 ml olacak şekilde günde 3 defa kullanılması önerilmiştir. Ürünün sonuç vermesi için düzenli olarak birkaç hafta kullanmak gerektiği belirtilmiş ama kullanıma başlanan ilk günlerden itibaren olumlu bir sonuç hissettirmektedir.

Antitox Kullananlar

Ürün için hiçbir yorum yok ama ürünü puanlamışlar ve ürün genel hatları ile 5 üzerinden 3.7 civarı bir puana sahip. Açıkçası bu iyi mi kötü tam manası ile karar veremedim.

Antitox Fiyatı

Arkadaşlar ürünün fiyatı yurt dışında bile bulamadım.

Ürün Hakkında Yorumlarım Neler

Açıkçası ben bu ürünün gerçek bir ürün olduğu konusunda şüphelerim var neden derseniz ürünün ismini yazınca neredeyse hiç mi hiç bilgi çıkmıyor. Ayrıca Nature-Trics Company yazınca öyle bir firma da çıkmıyor. Ayrıca yukarıda belirttiğim üzere fiyat araştırması yapıyorum yurt dışı sitelerinde yine bir şey çıkmıyor. Ben bu ürünün gerçek bir ürün olup olmadığı hakkında ne yazık ki sizlere tam bir bilgi veremiyorum.

Lütfen ürünü alma gibi bir niyetiniz varsa iyice araştırıp öyle alınız. Sağlığınız herşeyden önemlidir.

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.