Anagain Şampuan ve Serum

Anagain Şampuan ve Serum

Anagain Şampuan ve serumdan kardeş sitemizde bahsetmiştik 27 Aralık 2017 tarihinde. Ürünle alakalı reklamlar ve içerik bilgisi arttığı için sitemize de ekliyorum.

Anagain şampuan iddiasına göre saç dökülmesine karşı etkilidir ayrıca saç çıkarma özelliği olduğunu da iddia etmektedir.

Saç dökülmesi bir çok nedenden dolayı olabilir ama bu genetik de olabiliyor, stres nedenli dökülmede olabilir. Ayrıca saçınıza gereken önemi vermezseniz dökülme problemi yaşayabilirsiniz.İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde saç dökülmesini engellediğini ve düzenli kullanımlarda ki bu süre 2 ay olarak belirtilmiş saçlarınızı kuvvetlendirdiğini iddia etmektedir.

Ürün şampuan ve serum olarak da satılıyor. Ürünün iddiasına göre ortalama 8 seans sonra etkisini göreceğiniz firma tarafından bildirilmiş.

Anagain Serum için çok iddialı bir cümle kullanılmış ve Saç çıkarma garantili denmiş. Ayrıca 3 ayda 5000 saç teli oluşumunu destekleyeceği belirtilmiş.

 

Anagain Şampuan Kullanımı

Ürünü şampuan olarak kullanıyoruz. Eğer ki set olarak aldıysanız saçını yıkadıktan sonra serumu da ayrıca uygulayabilirsiniz. Düzenli 2 aylık kullanımda saçlarınızın daha güçlü olacağını iddia etmektedir.

İçeriği

  • Safran
  • Biotin
  • Zeytin Sütü
  • Anagain

 

Bakanlık Onaylı mı?

Ürün için gücü test edildi ve onaylandı diye bilgilendirme yapmışlar ama kim onayladı ne yaptı bilinmiyor ayrıca linke tıklandığında direk satın al kısmına yönlendiriyor.

Anagain Şampuan ve Serum

Fiyatı

 

Anagain Şampuan 39TL + Kargo Ücreti yazıyor.

Anagain Serum 89tl +Kargo Ücreti yazıyor.

Anagain Set 119TL(Kargo Ücretsiz) yazıyor.

Anagain Şampuan ve Serum

Anagain Şampuan Kullananlar

Ürün hakkında herkes bilgi almak istiyor ama hiç kimse aldım iyi sonuç verdi yada kötü sonuç verdi diye bir cümle kurmamış. Bu ürünü takipteyim. Yorum yapan olursa yada sitemize yorum yapmak isteyen olursa okuyucularımızı mutlu edersiniz.

İnşallah bu ürün beni yanıltır da kullananlar üzerinde gerçekten vaat ettiği işlemleri gerçekleştirebilir. Ama ne yalan söyleyeyim 5000 saç teli çok iddialı bir rakam ve bana pek inandırıcı gelmedi ne yazık ki.

 

Saçlı Kalın 🙂

Tüm ürünler için yazmış olduğumuz bilgilendirmeyi sitemizin üst kısmında site bilgilendirme kısmında okuyabilirsiniz. Sitemiz çoğu yeni çıkan ürün hakkında sizleri bilgilendirmek adına yazılar yazmaktadır. Ürünlerin satın alınması işlemi okuyucularımızın insiyatifindedir.

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.