2023’de Satılacak Trend Olan Ürünler

 

Bu listede, 2023’de yeni iş fikirlerini etkinleştirecek ya da mevcut çevrimiçi mağazanıza ekleyebileceğiniz harika bir ürün için size fikir verebilecek çevrimiçi ürün bulacaksınız. Her niş ürün farklı bir hedef kitleye yönelik olduğundan, yeni müşterilere ulaşmak için alakalı pazarlama ipuçlarını da paylaşıyoruz.

2023’de çevrimiçi satılacak trend ürünler

Çevrimiçi işinizi başlatmak için neler kullanabileceğiniz konusunda fikir edinmek için bugün en çok trend olan ürünler listemize göz atın.

 1. oyuncaklar
 2. Ayakkabı
 3. Tükenmez kalemler ve kurşun kalemler
 4. Dekoratif şişeler
 5. Matkaplar
 6. kesiciler
 7. GPS navigasyon sistemleri
 8. Kol
 9. Motorlu taşıt parçaları
 10. Ofis sandalyeleri
 11. projektörler
 12. Mutfak havluları
 13. Dijital sanat eseri
 14. kaş arttırıcılar
 15. Neon işaretler
 16. Tablet computers
 17. Su şişeleri

1. Oyuncaklar

Küresel sipariş büyümesi (YY): %1.239

Şu anda trend olan ürünler listemizde ilk sırada oyuncaklar var. 110,97 milyar dolar değerinde olan küresel oyuncak pazarı, 2021’in ilk yarısında patlayıcı bir büyüme gördü.

Ürün grupları arasında aksiyon figürleri, sanat ve el sanatları, yapı setleri, bebekler, oyunlar ve yapbozlar, bebek ve yürümeye başlayan çocuk oyuncakları, gençlik elektroniği, peluş oyuncaklar, minyatür araç kopyaları, keşif oyuncakları ve açık hava ve spor oyuncakları bulunur. Okuma oyuncakları ve uçan oyuncaklar da sırasıyla %294 ve %275’lik bir küresel sipariş büyümesi gördü.

Oyuncaklar, ince motor becerileri geliştirmenin, yaratıcı oyunları teşvik etmenin ve ebeveynler evden çalışırken çocukların biraz dikkatini dağıtmanın harika bir yoludur. “Oyuncaklar” terimi için aylık ortalama 1,8 milyon arama yapıldığında, 2021’e ve yeni yıla güç katacakları açık.

Oyuncakları tanıtmak söz konusu olduğunda, “arkadaşlar arkadaşlara güvenir” kavramını düşünün. Pazarlama oyuncakları, etkileyici kişilerden ve arkadaşlardan gelen tavsiyelere dayanır, bu nedenle sosyal medyada nano-etkileyicilerle işbirliği yapmak isteyeceksiniz. Müşteri yorumları, oyuncak mutfaklar ve bebekler gibi ürünleri satmak için her zaman akıllıca bir harekettir. Görüşler, alışveriş yapanların ürünün kendileri için mükemmel olup olmadığına karar vermelerine yardımcı olabilir ve bir satışı teşvik edebilir.

Oyuncaklarınızı kullanarak çocuklar etrafında organik bir sosyal medya pazarlama stratejisi oluşturun. Fotoğraf karuselleri ve videolarla onları hareket halinde gösterin ve potansiyel alıcılarda güven oluşturmak için takipçilerinizin hesaplarından kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği ekleyin. Bütçeniz varsa, e-postanızı veya Messenger pazarlama abone listelerinizi büyütmek için ücretsiz oyuncaklar vermek için bir yarışma düzenleyin. Daha sonra aboneleri zaman içinde müşterilere dönüştüren damla pazarlama kampanyaları oluşturabilirsiniz.

 

 

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.